SEK 23000 mc

Fizyczna praca Szwecja bez języka od zaraz sortowanie paczek Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 marca 2019 03:16

Interesująca oferta fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu paczek. Ogłoszenie ze Sztokholmu bez znajomości języka z możliwością podjęcia zatrudnienia od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 23000 SEK miesięcznie +dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie firmy logistycznej przy sortowaniu przesyłek kurierskich;
  • rozładowywanie i załadowywanie paczek;
  • dbanie o mienie, które zostało powierzone pracownikowi, spisywanie protokołów itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • pracowitość, zręczność;
  • zaangażowane, odpowiedzialne i staranne wykonywanie swoich obowiązków;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • szwedzką umowę pracę;
  • zatrudnienie na zmianie nocnej;
  • pomoc przy załatwieniu spraw urzędowych;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie.

Aplikacja:

Umowa z osobami zakwalifikowanymi jest podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni, ale agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

CV oraz LM należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: „Sortowanie paczek, Sztokholm 03/2019.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-szwecja-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-paczek-sztokholm/

Nr ogł.: 3535c93a41edbf92

2 komentarze aby “Fizyczna praca Szwecja bez języka od zaraz sortowanie paczek Sztokholm”

  1. Witam jestem zainteresowany ową praca w Sztokholmie. Prosiłbym o szybki kontakt na numer +48603650818, lub na maila jordiska85@o2.pl.

    Pozdrawiam Bienkowski Piotr

    Odpowiedz

  2. Sortowanie paczek sztokholm dn. 28 marca 2019 @ 13:11

    Witam. Jestem bardzo zainteresowana tą pracą. Proszę o szybki kontakt na numer +46 76 712 4665 dla numerów z Polski. 0767124665 dla numerów z zagranicy. Aneta M.