NOK 167 brutto/h

Fizyczna praca Norwegia bez języka dla par w sklepie przy wykładaniu towarów od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 października 2019 20:23

Pracodawca z Oslo szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w sklepie przy wykładaniu towarów. Zapewniona pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna w sklepie, która polega na dbaniu o porządek w alejkach sklepowych, a także odpowiednie zatowarowanie;
  • zadaniem będzie kontrolowanie dat przydatności do spożycia, zdejmowanie z półek produktów z krótką datą ważności, aktualizowanie cen, wykładanie nowych produktów, wycieranie półek, zmienianie ekspozycji itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak nałogów;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego;
  • uczciwość;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie swoich zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • pracę od zaraz w solidnej firmie;
  • młody i zgrany zespół współpracowników;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • najlepsi pracownicy mogą podjąć stałe zatrudnienie;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: nw/s10/19

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-bez-jezyka-fizyczna-praca-norwegia-dla-par-wykladanie-towarow-w-sklepie-oslo/

Nr ogł.: 2515d9f636b049de

2 komentarze aby “Fizyczna praca Norwegia bez języka dla par w sklepie przy wykładaniu towarów od zaraz Oslo”

  1. Jestem zainteresowana ogłoszeniem praca przy wykładaniu towaru w sklepie.

  2. moge podiac prace mam doswiadczenie wykladam towar u siebie ale malo placa 535502540

Zostaw odpowiedź do Fizyczna praca Norwegia bez języka dla par w sklepie przy wykładaniu towarów od zaraz Oslo