€ 2400 brutto mc

Fizyczna praca Niemcy od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2019 21:12

Aktualne od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach firm oraz klientów indywidualnych. Oferta z Berlina bez znajomości języka i z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie. Pracodawca daje atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2400 Eur brutto miesięcznie + dieta za każdy przepracowany dzień w wysokości 15 Eur netto i bezpłatne zakwaterowanie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie fizycznej pracy przy przeprowadzkach firm oraz klientów indywidualnych;
  • obowiązki wykonywane są w grupach;
  • często są wyjazdy;
  • zadaniem jest zabezpieczenie mebli, załadowanie ich na samochód, rozładowanie i zamontowanie na miejscu.

Wymagania:

  • dokładne wypełnianie swoich obowiązków;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • staranność i pracowitość oraz niezawodność.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie pracownicze, świadczenia socjalne, z których można korzystać;
  • umowę próbną na 3 miesiące;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu;
  • wsparcie polskiego koordynatora i pomoc przy różnych problematycznych kwestiach.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com  z dopiskiem Nr ref. fp/a/02/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-berlin/

Nr ogł.: 2305c58794dee87e