€ 12,84 brutto/h

Fizyczna praca Niemcy od zaraz dla par w sklepie bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 19:44

Pracodawca z Kolonii szuka osób bez znajomości języka do fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie dla par od zaraz w sklepie z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w sklepach i marketach wielkopowierzchniowych;
  • dbanie o czystość na półkach, świeżość produktów oraz odpowiednie zatowarowanie;
  • raz na jakiś czas liczenie produktów;
  • wykonywanie innych zadań, które będą zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B + własny samochód będzie zaletą;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienność;
  • zaangażowane wykonywanie swoich obowiązków;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • umiejętność pracy w zespole, która będzie wydajna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • po okresie próbnym możliwość podjęcia pracy na stałe dla najlepszych pracowników;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a5/06/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-w-sklepie-z-kolonii/

Nr ogł.: 7815d19ca955e94d