€ 13,25 brutto/h

Bez języka fizyczna praca Niemcy dla par od zaraz w sklepie z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Opublikowany: 19 listopada 2020 20:31

Sklep z Berlina potrzebuje chętnych bez znajomości języka do wykładania towaru. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par. Bezpłatne zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w sklepie wielkopowierzchniowym;
  • pracownik będzie sprawdzał datę ważności produktów, dokładał towar na półki, zmieniał ekspozycje, wykładał nowe produkty, a także aktualizował ceny;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B (jedno na parę);
  • własny samochód do dojazdów;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane i sumienne wypełnianie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach;
  • próbną niemiecką umowę;
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia zatrudnienia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności można wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a4/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-sklepie-z-berlina/

Nr ogł.: 5505fb6c5831cf00