€ 2600 - 2900 mc

Fizyczna praca Niemcy bez języka dla par sortowanie odpadów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 marca 2023 18:22

Przy sortowaniu odpadów potrzebne od zaraz pary do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2600 – 2900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sortowanie odpadów i rozdzielanie surowców;
  • ręczne rozdzielanie surowców przy taśmie w szybkim tempie;
  • odpady są już wcześniej przesortowane;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • punktualność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami i przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wypłatę na czas.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Sortowanie odpadów, Hamburg 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sortowanie-odpadow-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-dla-par-od-zaraz-w-hamburgu/

Nr ogł.: 1506425afd2b3121

1 odpowiedź aby “Fizyczna praca Niemcy bez języka dla par sortowanie odpadów od zaraz Hamburg”

  1. Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną proszę o kontakt.