€ 2600 - 2900 mc

Fizyczna praca Niemcy bez języka dla par przy sortowaniu odpadów od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 lutego 2023 21:02

Przy sortowaniu odpadów potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka dla dyspozycyjnych par. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2600 – 2900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne rozdzielanie surowców;
  • wykonywanie zadań p0rzy taśmie w szybkim tempie;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • odpady są już wstępnie przesortowane.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • punktualność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • wypłatę na czas.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@germzanymail.com z podaniem tytułu: Sortowanie odpadów, Hamburg 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-niemcy-przy-sortowaniu-opadow-bez-jezyka-od-zaraz-hamburg-2023/

Nr ogł.: 54463ebddbfd36f6