SEK 135,20 brutto/h

Dla par przy pakowaniu wędlin od zaraz praca Szwecja bez języka Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Uppsala
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2019 19:56

Dla par ogłoszenie pracy w Szwecji przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie możliwe do podjęcia od zaraz w Uppsali bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Uppsala.

Wynagrodzenie: 135,20 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy linii produkcyjnej, a do obowiązków należy głównie obsługiwanie maszyn oraz manualne pakowanie krojonych wędlin;
  • monotonna i powtarzalna praca;
  • przełożony może zlecić inne zadania, jeżeli zajdzie taka konieczność.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B i możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • bez uzależnień;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • samodzielność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia;
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3500 SEK miesięcznie od osoby;
  • komplet odzieży służbowej;
  • umowę próbną z możliwością jej przedłużenia;
  • szwedzkie warunki zatrudnienia;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

CV oraz LM należy wysłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie wędlin, Uppsala 2019.

Umowa podpisywana jest w agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-szwecja-praca-dla-par-przy-pakowaniu-wedlin-od-zaraz-uppsala-2019/

Nr ogł.: 3475cab80781094c