SEK 124,50 brutto/h

Dla par przy pakowaniu czekoladek od zaraz dam pracę w Szwecji bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2020 17:16

Pracodawca ze Sztokholmu szuka od zaraz chętnych do pracy w Szwecji bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par przy pakowaniu czekoladek do plastikowych opakowań z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 124,50 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • łatwa, ale powtarzalna praca ręczna przy pakowaniu czekoladek do opakowań plastikowych zgodnie z odpowiednią kolejnością;
  • zadaniem będzie także dokładne przeprowadzanie kontroli jakości oraz zdejmowanie z linii tych czekoladek, które nie spełniają norm jakościowych;
  • dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • brak uzależnień;
  • szybkość oraz energiczność;
  • dostępność od zaraz;
  • schludność;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • chęć do wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • szwedzką umowę o pracę na czas określony, a dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 SEK na mc od osoby albo 6000 SEK na mc od pary;
  • możliwość rozwijania się i zdobycia cennego doświadczenia;
  • opiekę rezydenta.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z aktualnymi danymi należy przesłać na adres e-mail: arbetsmedlet@fastmail.se

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-szwecja-praca-dla-par-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-sztokholm/

Nr ogł.: 1615e67b07453825

3 komentarze aby “Dla par przy pakowaniu czekoladek od zaraz dam pracę w Szwecji bez języka Sztokholm”

  1. Mariola Kerlin Dalecka dn. 11 marca 2020 @ 12:10

    Hej witam mieszkam w Szwecji w nynäshamn. Posiadam nur.personal Szwecji
    Szukam pracy

  2. Mariola Kerlin Dalecka dn. 15 kwietnia 2020 @ 16:39

    Szukam pracy mieszkam w Szwecji. Mój nr to 0769283519

  3. Anna Wandzel dn. 6 maja 2020 @ 09:49

    Jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt na mail : ania.wandzels7@gmail.com

Zostaw odpowiedź do Mariola Kerlin Dalecka