SEK 124,50 brutto/h

Dla par praca w Szwecji przy pakowaniu czekoladek bez języka od zaraz Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 18:25

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, tymczasowej pracy w Szwecji dla par pakowaczy. Zatrudnienie w Sztokholmie bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 124,50 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie ręczne wkładanie pralinek czekoladowych do plastikowych opakowań;
  • pracownik będzie również przeprowadzał kontrolę jakości, a także zdejmował z taśmy uszkodzone sztuki.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • brak nałogów;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność dbania o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • szwedzką umowę, która jest podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 SEK na mc od osoby albo 6000 SEK na mc od pary;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów transportu do Gdyni.

CV oraz LM należy wysyłać na adres e-mail: pl_arbetsmedlet@fastmail.se

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-szwecja-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-sztokholm/

Nr ogł.: 1595fa95e81cb41f