SEK 18500 - 23000

Dla par praca w Szwecji produkcja kanapek od zaraz bez języka Linköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Linköping
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 20:01

Ogłoszenie aktualnej oferty pracy w Szwecji w Linköping na produkcji kanapek. Zatrudnienie jest też dla par bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie i atrakcyjne warunki.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Linköping.

Wynagrodzenie: 18500 – 23000 SEK brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie składników;
  • składanie kanapek;
  • obsługa maszyn;
  • zwijanie wrapów oraz ich pakowanie;
  • wypełnianie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu pracy;
  • możliwość pracowania od zaraz;
  • preferowane będą zgłoszenia od osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • staranne wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie;
  • pomoc przy wdrożeniu się w obowiązki;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 2500 SEK miesięcznie;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • opieka polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV oraz list motywacyjny należy wysłać na adres: arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja kanapek, Linköping 2019.

Umowa jest podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie ponosi kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB

Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-szwecji-dla-par-od-stycznia-2019-produkcja-kanapek-linkoping/

Nr ogł.: 4305c378c14d3e9a

3 komentarze aby “Dla par praca w Szwecji produkcja kanapek od zaraz bez języka Linköping”

  1. Witam jestem zainteresowana praca na produkcji Pozdrawiam Teresa

  2. Witam szukam pracy na produkcji wraz z narzeczona nr kontaktowy 506135278

  3. Witam
    Jesteśmy para zainteresowana Państwa ofertą proszę o kontakt

    Z poważaniem
    Beata s

Zostaw odpowiedź do Damian