PLN 4200-5800

Dla par praca w Czechach bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu produktów gotowych

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Czechy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2019 17:02

Bez znajomości języka dla par praca w Czechach przy pakowaniu produktów gotowych. Zatrudnienie aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Czechy.

Wynagrodzenie: 4200 – 5800 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie maszyn oraz pakowanie gotowych produktów;
  • obsługiwanie linii, co polega na zapewnieniu potrzebnych produktów;
  • zatrudnienie na 3 – 4 zmiany;
  • praca stojąca po 8 godzin;
  • istnieje możliwość pracy w nadgodzinach oraz w weekendy.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • wytrzymałość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • czeską albo słowacką umowę o pracę do 31 grudnia 2019;
  • pełen etat;
  • podstawowe wynagrodzenie;
  • bonus miesięczny w wysokości do 20% wynagrodzenia;
  • dodatki za pracę w nocy,  na zmianie popołudniowej, w weekendy, w nadgodzinach;
  • bezpłatny dojazd z Katowic do Czech;
  • dopłatę do wyżywienia;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie w pensjonacie;
  • po przepracowaniu tygodnia możliwość wzięcia zaliczki;
  • pomoc koordynatora na miejscu, a także zdalnie tłumacza.

Aplikacja:

W zgłoszeniu należy dołączyć następującą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Jeżeli jesteś zainteresowany/a kolejnymi rekrutacjami, prosimy o dodanie:
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.
Informacje odnośnie ochrony danych osobowych: mnvia.com/RODO
SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: 536 709 801.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-produktow-od-zaraz-2019/

Nr ogł.: 445ca3689c1be3d