SEK 135,20 brutto/h

Dla par praca Szwecja przy pakowaniu wędlin od zaraz bez znajomości języka Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Uppsala
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Opublikowany: 27 grudnia 2019 18:34

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Szwecji dla par przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie dla pakowaczy bez znajomości języka w Uppsali z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Uppsala.

Wynagrodzenie: 135,20 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca stojąca przy linii produkcyjnej;
  • przestrzeganie zasad BHP – wraz z odpowiednim i schludnym strojem;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • praca przy taśmie, która polega na ręcznym pakowaniu, foliowaniu, a także etykietowaniu produktów;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz możliwość wzięcia swojego samochodu na wyjazd;
  • brak nałogów;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia dłuższego zatrudnienia, a pierwszą umowę podpisywaną na czas próbny;
  • strój roboczy;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK na mc od osoby;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie wędlin, Uppsala 2019/2020

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-wedlin-od-zaraz-uppsala/

Nr ogł.: 7805e06135f943b8

1 odpowiedź aby “Dla par praca Szwecja przy pakowaniu wędlin od zaraz bez znajomości języka Uppsala”

  1. Witam,
    Jesteśmy z mezem zainteresowani ofertą pracy prosimy o kontakt
    Pozdrawiam
    Ewa

Zostaw odpowiedź do Ewa