SEK 130/h brutto

Dla par ogłoszenie pracy w Szwecji 2018 od zaraz pakowanie sera bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 9 lutego 2018 23:39

Aktualna oferta zatrudnienia w zakładzie ze Sztokholmu dla osób bez znajomości języka. Dla par atrakcyjna praca w Szwecji od zaraz przy pakowaniu sera krojonego na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zarobki: 130 SEK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji sera jako pakowacz
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało układanie plastrów sera na plastikowych tackach
  • zadaniem pracownika będzie obsługa taśmy produkcyjnej oraz innych urządzeń do ważenia, pakowania i foliowania

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • otwartość i elastyczność
  • mile widziana znajomość języka szwedzkiego
  • możliwość zastosowania się o przepisów BHP oraz regulaminu zakładu
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na dłuższy okres
  • płatne zamieszkanie za 3500 SEK miesięcznie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz danymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem „pakowanie sera Sztokholm 02.2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-szwecji-dla-par-pakowanie-sera-bez-jezyka-sztokholm/

Nr ogł.: 505a7a2d9e39d37

1 odpowiedź aby “Dla par ogłoszenie pracy w Szwecji 2018 od zaraz pakowanie sera bez języka Sztokholm”

  1. Rafał kowalenko dn. 22 marca 2018 @ 08:12

    Jestem zainteresowany ofertą czekam na odpowiedź

Zostaw odpowiedź do Rafał kowalenko