NOK 162,50/h brutto

Dla par praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 9 grudnia 2017 05:04

Aktualna propozycja zatrudnienia dla par w Oslo przy pakowaniu sera krojonego. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz sera krojonego

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 162,50 na godzinę pracy brutto NOK

Start: od zaraz

Zadania:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ręczne pakowanie sera krojonego zgodnie z deklarowaną wagą na tacki plastikowe

Oczekiwania:

  • sumienność i skrupulatność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji żywności

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie płatne 4000 NOK miesięcznie od osoby lub 6500 od pary
  • uniform służbowy
  • przeszkolenie również z zasad BHP
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Norwegii

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 8265a2405a9c99c1

10 komentarzy aby “Dla par praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Oslo”

  1. Ewa i Czesław dn. 10 grudnia 2017 @ 16:16

    Jesteśmy zainteresowani, czekamy na maila 🙂

  2. Małgorzata i Adrian dn. 13 grudnia 2017 @ 17:46

    Witam, jesteśmy zainteresowani. Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

  3. Witam,
    Jestem zainteresowana.
    Pozdrawiam

  4. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy na produkcji przy pakowaniu sera kroionego proszę o kontakt na email

  5. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy na produkcji przy kroionego sera proszę o kontakt na email

  6. Witam.Jestem zainteresowany proszę o kontakt.Dziękuję.

  7. Jesteśmy chętni. Prosimy o kontakt

  8. Ja wraz z narzeczoną mamy doświadczenie na podobnym stanowisku i jesteśmy zainteresowani tą pracą prosimy o kontakt

  9. Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy proszę o kontakt.Dzięki

Zostaw odpowiedź do Dawiddddd