€ 2300-2700 brutt

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja detergentów od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2022 22:15

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla par na produkcji detergentów. Zatrudnienie 2022 od zaraz w fabryce z Kolonii dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy produkcji chemii gospodarczej, czyli środków czystości oraz detergentów;
  • dbanie o ciągłość produkcji, pakowanie gotowych produktów, naklejanie etykiet, obsługiwanie urządzeń, przeprowadzanie kontroli jakości;
  • wykonywanie różnych prac produkcyjnych w zależności od zapotrzebowania;
  • pracodawca zapewnia środki ochrony osobistej oraz szkolenie, trening i komplet odzieży roboczej.

Wymagania:

  • zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • możliwość rozwijania się;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € na mc od osoby.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim albo polskim należy kierować na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2022/01

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-produkcji-detergentow-fabryka-koln/

Nr ogł.: 71161f2f5ba8378f