€ 11,20/h

Dla par oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji czekolady od zaraz Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 14 listopada 2017 08:08

Od zaraz zatrudnimy osoby bez znajomości języka na produkcji czekolady w fabryce z Hagi. Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii dla par z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Haga, Holandia

Zarobki: 11,20 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na stanowisku kontrolera jakości procesów produkcyjnych
  • osoba zatrudniona będzie sprawdzała jakość produktów oraz kontrolowała wszelkie wartości – temperaturowe, szybkość obrotów itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • odpowiedzialność
  • rzetelność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 150 euro miesięcznie
  • umowę o pracę z okresem próbnym
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 4859fedd11267eb

3 komentarze aby “Dla par oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji czekolady od zaraz Haga”

  1. Jestem zainteresowany, czekam na maila 🙂

  2. Jestem zainteresowana, czekam na maila 🙂

  3. Jestem zainteresowana praca.Czy obecnie jest rekrutacja?

Zostaw odpowiedź do Czesław