DKK 128 brutto/h

Dla par oferta pracy w Danii od zaraz przy pakowaniu czekoladek bez języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 marca 2021 18:08

Bez znajomości języka możliwość podjęcia pracy w Danii dla pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz w Kopenhadze dla par przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 128 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie się zajmował przeprowadzaniem kontroli jakości oraz pakowaniem czekoladek do plastikowych tacek;
  • praca odbywa się w szybkim tempie;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy, a także obsługiwanie i mycie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć wykonywania powtarzalnej pracy.

Oferujemy:

  • próbną duńską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • pełny etat;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK na mc od osoby;
  • płatny urlop;
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail: sikker@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/11/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-czekoladek-kopenhaga/

Nr ogł.: 108603e48aa76143

1 odpowiedź aby “Dla par oferta pracy w Danii od zaraz przy pakowaniu czekoladek bez języka Kopenhaga”

  1. Mogę podjechać pracę jak najbardziej +4591809937