€ 1985 brutto/mc

Dla par od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek Düsseldorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2020 00:22

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2020 w Düsseldorfie dla par na stanowisku pakowacza z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1985 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy pakowaniu kruchych ciastek;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, układanie ciastek w stosy, a następnie wkładanie ich do plastikowych wytłoczek.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • energiczność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • uczciwość;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pracę od zaraz na pełny etat;
  • zakwaterowanie w cenie 400 Eur na mc od pary, a do tego media;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych wraz z realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pakow/a5/01/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-dusseldorf-2020/

Nr ogł.: 3595e2ae2d769a0b

2 komentarze aby “Dla par od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek Düsseldorf 2020”

  1. Dzień dobry a trzeba CV wysłać Niemieckie czy mozna po polsku?

  2. Paweł Rojewski dn. 5 lutego 2020 @ 15:49

    Witam
    Poszukuje z dziewczyną pracy
    Jesteśmy zainteresowani wasza oferta

Zostaw odpowiedź do Paweł Rojewski