DKK 146 brutto/h

Dla par od zaraz na produkcji zabawek Dania praca bez znajomości języka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 września 2019 01:59

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Danii na produkcji zabawek. Ogłoszenie z Odense dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 146 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy montowaniu zabawek z tworzyw sztucznych;
  • montowanie części, ozdabianie, kontrolowanie jakości oraz pakowanie gotowych już produktów.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • skrupulatność;
  • dokładność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym w cenie 3500 DKK mc;
  • duńską umowę o pracę;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu językowego w siedzibie firmy;
  • wsparcie podczas wizyt u lekarza;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: skr/46/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-danii-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-zabawek-odense/

Nr ogł.: 5785d7bc93068db0

4 komentarze aby “Dla par od zaraz na produkcji zabawek Dania praca bez znajomości języka Odense”

  1. Witam jestem zainteresowany praca przy produkcji zabawek prosze o konrakt 71601243

  2. Witam razem z dziewczyną jestem zainteresowany tą pracą na produkcji zabawek. Ja operator maszyn a dziewczyna kontrola jakości pakowanie. Poproszę o kontakt +48603752137.pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany pracą przy produkcji zabawek proszę o kontakt.

  4. Witam serdecznie jestem zainteresowana praca przy produkcji zabawek wraz z moim partnerem jesteśmy zdolni manualnie obecnie pracujemy w Norwegii