NOK 167 brutto/h

Dla par Norwegia praca od zaraz na magazynie z obuwiem bez języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2017 04:46

Hurtownia obuwnicza ze Stavanger oferuje możliwość zatrudnienia na magazynie dla par. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 167 NOK brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek i rozlokowywanie na magazynie towarów
  • obowiązkiem będzie również zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wydania

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • sumienność
  • mile widziane doświadczenie i nawet podstawowa znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w dobrych warunkach, koszt miesięczny to 2000 NOK od osoby miesięcznie
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 971598ec95975e03

1 odpowiedź aby “Dla par Norwegia praca od zaraz na magazynie z obuwiem bez języka Stavanger”

  1. Praca norwegia dn. 21 września 2017 @ 11:44

    Ogłoszenie – 971598EC95975E03

    Dzień dobry,
    Czy dana praca dla par jest jeszcze aktualna?

    Pozdrawiam!

Zostaw odpowiedź do Praca norwegia