€ 12,84 brutto/h

Dla par Niemcy praca fizyczna bez języka sortowanie odzieży od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2021 19:10

Z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par. Zatrudnienie w Dreźnie przy sortowaniu odzieży bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,84 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odzieży używanej;
  • praca odbywa się przy taśmie oraz stołach.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • energiczność;
  • szybkie tempo pracy;
  • umiejętność rozróżniania różnych tkanin oraz części garderoby;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • odzież służbową;
  • niemiecką umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia;
  • pracę od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej/04/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-sortowanie-odziezy-od-zaraz-drezno-2021/

Nr ogł.: 11560785eabe9c51