€ 14,84 brutto/h

Dla par Niemcy praca fizyczna bez języka sortowanie odzieży od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 maja 2022 23:06

Przy sortowaniu odzieży używanej potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Dreźnie dla par także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 14,84 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie ręczne sortowanie odzieży używanej;
  • konieczne jest utrzymywanie wymaganego tempa pracy.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • energiczność;
  • szybkie tempo pracy;
  • dobre zdrowie;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • sumienność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • odprowadzanie podatków do niemieckiego urzędu.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży odzieży używanej/05/2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dla-par-fizyczna-praca-niemcy-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-drezno/

Nr ogł.: 5986283ea9e771be