€ 2050 brutto/mc

Dla par na magazynie obuwia Niemcy praca od zaraz w Lipsku bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2021 19:29

Pracodawca z Lipska szuka Polaków bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par na magazynie obuwniczym od zaraz w charakterze pomocnika. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 2050 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika na magazynie obuwniczym;
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem, a także pakowaniem zamówień z wykorzystaniem skanera;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy, rozładowywanie i rozkładanie dostaw, wprowadzanie danych do systemu komputerowego;
  • zadaniem będzie także przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • przeprowadzanie kontroli jakości towarów itp.

Wymagania:

  • otwartość i komunikatywność;
  • chęć rozwijania się i podjęcia nauki języka niemieckiego;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zmotywowanie;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • próbną niemiecką umowę z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • stałą pracę;
  • wypłatę zawsze na czas płatne przelewem na konto albo w gotówce od ręki za potwierdzeniem;
  • zakwaterowanie w cenie 500 € na mc od pary albo 300 € na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 02/2021”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-lipsk/

Nr ogł.: 816602d529f7cb8f