DKK 122,45/h

Dla par fizyczna praca w Danii bez znajomości języka od zaraz sortowanie odzieży Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 października 2018 20:35
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sortowanie odziezy uzywanej 2018

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii bez znajomości języka dla par. Oferta przy sortowaniu odzieży od zaraz w Aarhus z zakwaterowaniem płatnym zorganizowanym na miejscu. Zapewniamy wsparcie koordynatora i terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Aarhus, Dania.

Stawka za godzinę: 122,45 DKK brutto.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne sortowanie używanych ubrań;
  • rozdzielanie odzieży ze względu na jakość, rodzaj i ogólny stan;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia – nie jest to praca dla osób z alergiami i astmą;
  • sumienne podejście do pracy;
  • sprawność fizyczna;
  • spostrzegawczość i zręczność;
  • mile widziane osoby, które znają rodzaje tkanin;
  • przyjazny charakter.

Oferujemy:

  • pełny etat, praca na jedną zmianę;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia przez pary;
  • zakwaterowanie płatne 2500 DKK miesięcznie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wysokie wynagrodzenie – zawsze płacimy na czas!

Aplikacje:
Zachęcamy do składania zgłoszeń drogą mailową, z załączeniem CV. W tytule maila należy wpisać numer referencyjny: skr/59/18.

e-mail: sikker@execs.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-danii-od-zaraz-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-aarhus/

Nr ogł.: 2025bb4ca32c1810

1 odpowiedź aby “Dla par fizyczna praca w Danii bez znajomości języka od zaraz sortowanie odzieży Aarhus”

  1. renata czekaj dn. 6 listopada 2018 @ 16:35

    Witam. Jestem zainteresowana oferta, obecnie przebywam na tereni Dani.Jestem po szkole odzieżowej , znam rodzaje tkanin , jestem także po konserwacji mebla artystycznego. skr/59/18