€ 2200 brutto/mc

Dla par dam pracę w Niemczech przy pakowaniu kawy bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 października 2020 19:36

Fabryka z Berlina szuka od zaraz pakowaczy bez znajomości języka do tymczasowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu kawy z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie przeprowadzał szybką, wizualną kontrolę jakości i pakował produkt do pudełek prezentowych lub promocyjnych;
  • do zadań będzie należało kompletowanie zestawów, a będzie to kubek lub spieniacz do mleka oraz szklany słoik kawy;
  • obowiązkiem będzie także składanie pudełek, zamykanie, naklejanie etykiet oraz paletowanie produktów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • uczciwe i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • energiczność;
  • atutem będzie znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • próbną niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia jej dla najlepszych;
  • pracę również dla par;
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym;
  • pracę przez 8 godzin na dzień z przerwą na obiad;
  • bardzo dobre wynagrodzenie – zawsze na czas;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin listopad_20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-w-berlinie/

Nr ogł.: 3345f96de3ad9331