DKK 128,20 DKK/h

Dla par dam pracę w Danii od zaraz pakowanie perfum bez języka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 grudnia 2018 21:07

Zakład z Odense od zaraz zatrudni pary do pakowania perfum. Aktualna praca w Danii bez znajomości języka oraz doświadczenia. Początkowo proponujemy umowę na pół roku. Mamy 4 wolne miejsca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Odense, Dania.

Wynagrodzenie: 128,40 DKK/h.

Wolne miejsca: 4.

Długość umowy: 6 miesięcy.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie i przepakowywanie perfum;
  • manualne składanie opakowań;
  • montaż zabezpieczeń antykradzieżowych;
  • foliowanie, etykietowanie.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie, ale nie jest wymagane;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • chęć do podjęcia zatrudnienia na zmiany;
  • sprawność fizyczna;
  • zaangażowanie w obowiązki.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie płatne 4500 DKK miesięcznie;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • pełny etat;
  • możliwość nauki nowych rzeczy i awansu;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres e-mail:

sikker2019@execs.com z dopiskiem w tytule: „imię i nazwisko, skr/70/18”.

W aplikacji muszą znaleźć się aktualne dane kontaktowe i zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-danii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-odense/

Nr ogł.: 8745c19d279c9b33

3 komentarze aby “Dla par dam pracę w Danii od zaraz pakowanie perfum bez języka Odense”

  1. dlaczego na wasz mail nie da sie wysłac wiadomości ?!

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy w Danii ja i moja żona chętnie wyjedziemy do pracy w Danii. Mamy własny transport i doświadczenie w pracy na produkcji w Anglii. Mój nr tel +48 723249608

  3. Czy są jakieś aktualne oferty pracy coś co nie wygasło praca dla par 505212607

Zostaw odpowiedź do Krzysztof i Krystyna