€ 13,50 brutto/h

Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy sortowaniu odpadów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Köln
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2019 03:40

Od zaraz praca w Niemczech dla pracownika fizycznego przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie bez znajomości języka w Köln. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie, a do tego atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz odpadów.

Lokalizacja: Köln.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie odpadów na linii produkcyjnej;
  • szybkie tempo wykonywanych zadań.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w Niemczech od zaraz;
  • duża motywacja i chęci do pracy;
  • nastawienie się na wykonywanie pracy monotonnej i powtarzalnej;
  • punktualność;
  • dobra organizacja czasu;
  • pracowitość i zaangażowanie w wypełniane obowiązki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w Niemczech;
  • pracę dla par, ale też dla grup;
  • milą atmosferę;
  • na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • służbowy strój;
  • środki ochronne;
  • wprowadzenie w obowiązki.

Aplikacja:

CV oraz list motywacyjny należy przesłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: Sortowanie odpadów, Kolonia 2019. Trzeba też dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a zgłoszenia grupowe proszę wysyłać w jednej wiadomości.

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odpadow-od-zaraz-koln/

Nr ogł.: 9955c43524f7bdc2

2 komentarze aby “Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy sortowaniu odpadów Köln”

  1. Sortowanie odpadów Koln dn. 4 lutego 2019 @ 16:13

    Witam jestem zainteresowany pracą wraz z dziewczyną, proszę o kontakt telefoniczny
    504696238
    Pozdrawiam Rafał Kucharek.

  2. Witam serdecznie czy ofert pracy jest aktualna? Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Sortowacz odpadów