€ 1950 brutto mc

Dla par bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji czekolad Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2019 20:01

Do podjęcia jest ciekawa praca w Niemczech dla par na produkcji czekolad. Zatrudnienie możliwe od zaraz i bez znajomości języka w Berlinie. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie i atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 Eur brutto miesięcznie + premie + dodatek mieszkaniowy 100 Eur miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce na produkcji czekolad, np. z orzechami, nadziewanymi itp.;
  • obsługa maszyn produkcyjnych, przygotowywanie mieszanek smakowych z półproduktów, kontrola jakości;
  • dwie osoby zostaną przydzielone do pakowania, a obowiązkiem będzie manualne zdejmowanie tabliczek z taśmociągu oraz przykładanie ich do maszyny foliującej.

Wymagania:

  • dostępność na 6 miesięcy;
  • możliwość i chęci do podjęcia stałej pracy;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • uczciwość i pracowitość;
  • chęć do odbycia badań w niemieckim Sanepidzie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 300 Eur miesięcznie;
  • dla par są pokoje dwuosobowe;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki firmowe;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • dokładne szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy wysłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/b/04/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolad-berlin/

Nr ogł.: 7205cab6df0c03e2

4 komentarze aby “Dla par bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji czekolad Berlin”

  1. Witam ,razem z mężem jesteśmy zainteresowani pracą w Niemczech na produkcji czekolady. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny +48783 163 998 Pozdrawiam.

  2. Witam,
    Razem z mężem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.
    Nr telefonu 600161935
    Lub proszę o info na @

  3. Grzegorz dn. 3 maja 2019 @ 16:25

    Witam jesteśmy małżeństwem poszukującym pracy za granicą na dłuższy okres czasu jesteśmy gotowi do wyjazdu od 19.05.2019 jesteśmy punktualni, zdyscyplinowani i szybko się uczymy jedno z nas zna podstawy języka angielskiego. Oboje pracowaliśmy na podobnych stanowiskach za granicą. Interesuje nas tylko wspólna praca z zakwaterowaniem. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
    Grzegorz 692586422
    Katarzyna 660143341
    Na Państwa adres mailowy wysyłamy tą wiadomość i CV
    Pozdrawiamy G.K Moździoch

  4. Witam wraz z narzyczonym jesteśmy zainteresowani oferta od zaraz proszę o kontakt 796736479 z góry dziekuje

Zostaw odpowiedź do Produkcja czekolady