€ 2200-2450 mc

Dla par bez języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 listopada 2020 20:38

Bez znajomości języka potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par w Berlinie przy pakowaniu przekąsek na linii produkcyjnej z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200 – 2450 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca na linii produkcyjnej, gdzie zadaniem będzie ręczne pakowanie solonych przekąsek;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz obsługiwanie taśmy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • gotowość do przejścia płatnego badania w niemieckim sanepidzie w cenie 25,00 €, co zostanie potrącone z pierwszego wynagrodzenie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych, administracyjnych, kadrowych oraz organizacyjnych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość brania zaliczek.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

arbeiteinstellen2020@fastmail.de z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 11/Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-przekasek-w-berlinie/

Nr ogł.: 1205fb6b32e050ae