DKK 122,45 brutto/h

Dla par bez języka dam fizyczną pracę w Danii od zaraz sortowanie odzieży Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 16:24

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Danii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla par w Aarhus od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sortowacz odzieży – pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 122,45 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne sortowanie odzieży używanej;
  • rozdzielanie ubrań przy stołach albo taśmie.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem, czyli z płucami, astmą, alergiami czy uczuleniami skóry;
  • dobry wzrok;
  • umiejętność rozróżniania materiałów;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • międzynarodowy, przyjazny zespół współpracowników;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania w cenie ok. 2500 DKK miesięcznie od osoby;
  • legalną umowę o pracę z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałe godziny pracy.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres:

Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego:

Nr ref.: skr/24/19 + imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-w-danii-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-aarhus/

Nr ogł.: 7985cbf15a7208f0

1 odpowiedź aby “Dla par bez języka dam fizyczną pracę w Danii od zaraz sortowanie odzieży Aarhus”

  1. Dzień dobry, ja i moja dziewczyna planujemy wyjechać od połowy sierpnia tego roku. Interesuje nas przyjazd wlasnym samochodem i dłuższy pobyt w Danii. Czy jest szansa na pracę u państwa?
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Janek