£ 8,50 - 9,50 bru

Dla par Anglia praca przy produkcji kosmetyków bez języka od zaraz Leeds UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Leeds
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 stycznia 2019 03:59

Praca w Anglii dla par przy produkcji kosmetyków. Oferta bez znajomości języka dostępna od zaraz. Pracodawca z Leeds zapewnia zakwaterowanie odpłatnie oraz atrakcyjne wynagrodzenie, a także całkowicie legalne zatrudnienie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeds.

Wynagrodzenie: 8,50 – 9,50 GBP brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych związanych z przygotowaniem i pakowaniem kosmetyków oraz innych zadań, które mogą zostać zlecone przez pracodawce;
  • obsługiwanie prostych maszyn produkcyjnych, stawianie na taśmie pustych tub, kontrolowanie jakości kosmetyków, pakowanie ich oraz zdejmowanie z taśmy, a także paletowanie.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • chęci do pracy i podjęcia stałego zatrudnienia;
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy;
  • dobre zdolności manualne;
  • dbanie o szczegóły.

Oferujemy:

  • legalne warunki zatrudnienia;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie  w wynajętych kwaterach;
  • przeszkolenie pracownicze oraz trening;
  • wsparcie na miejscu;
  • pomoc polskojęzycznych pracowników, ponieważ w zespole pracują również Polacy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: jobs-4You@englandmail.com z dopiskiem: „Produkcja kosmetyków, Leeds 01/2019″.

Jobs4U Recruitment Agency

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-dla-par-przy-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-leeds/

Nr ogł.: 5745c43386dd650f

3 komentarze aby “Dla par Anglia praca przy produkcji kosmetyków bez języka od zaraz Leeds UK”

  1. Jestem zainteresowana wyjazdem do pracy
    Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
    Aneta

  2. Witam
    Jestem zainteresowany wyjazdem
    Pozdrawiam
    792883010

  3. Witam
    Jestem z Mężem zainteresowana praca
    Proszę o kontakt
    dziękuje