DKK 124,60 brutto/h

Dania praca dla par bez znajomości języka pakowanie wędlin od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Opublikowany: 31 stycznia 2023 22:18

Zakład mięsny potrzebuje od zaraz pakowaczy do pracy w Danii. Zatrudnienie w Kopenhadze bez znajomości języka dla par przy pakowaniu wędlin. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: od 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie wędlin przy taśmie produkcyjnej;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • proste, ale powtarzalne zadania.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz posiadanie doświadczenia;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • chęć rozwoju;
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym oraz dodatki zmianowe;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • szkolenie pracownicze;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 DKK na mc dla par.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy kierować na adres e-mail: sikker.pl@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/009/23

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dania-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedlin-w-kopenhadze/

Nr ogł.: 60963d97eac55178