NOK 200 brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu przekąsek bez języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2023 21:35

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu solonych przekąsek. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: od 200 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac manualnych przy taśmie;
  • pakowanie solonych przekąsek;
  • wykonywanie manualnej pracy powtarzalnej;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • kontrolowanie jakości;
  • zdejmowanie gotowych produktów z taśmy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • energiczność;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina;
  • znajomość zasad BHP;
  • chęć podjęcia pracy monotonnej i powtarzalnej.

Oferujemy:

  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • system poleceń pracowniczych i bonusy

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pp/05/23

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-pakowanie-przekasek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-bergen-2023/

Nr ogł.: 388644182dba9b38

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.