NOK 193 brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Sandefjord
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Uprawnienia na wózki jezdniowe
  • Opublikowany: 26 października 2022 22:53

Fabryka z Sandefjord szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 193 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty i kontrolował ich jakość.

Wymagania:

  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienność;
  • uprawnienia do obsługiwania wózków widłowych;
  • dokładność;
  • samodyscyplina;
  • energiczność;
  • motywacja do pracy;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK na mc od osoby;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie do podjęcia na dłużej;
  • świadczenia socjalne;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk01/11/022

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-sandefjord/

Nr ogł.: 588635986c8b68c7