NOK 196,40 brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez języka magazyn napojów od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2022 22:06

Hurtownia z Oslo potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na magazynie z napojami bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 196,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • zbieranie zamówień oraz przyjmowanie dostaw i pakowanie produktów;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym i wystawianie dokumentów magazynowych;
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dostępność od zaraz;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • energiczność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc;
  • pracę na pełny etat;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwijania się;
  • ubezpieczenie;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki;
  • pracę na 3 zmiany.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

z zaznaczeniem opcji „Magazynier / Komisjoner Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-hurtownia-oslo/

Nr ogł.: 916630d0e307a381

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.