€ 1850/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie perfum bez języka Dortumnd

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 19:30

Aktualna propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka. Fabryka z Dortmundu od zaraz zatrudni Polaków przy pakowaniu perfum. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Oferujemy umowę na 3 miesiące.

Miasto: Dortmund.

Stanowisko: pakowacz.

Pensja miesięczna: 1850 EUR brutto.

Start: od zaraz.

Umowa: na 3 miesiące.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie oraz przepakowywanie perfum;
  • wkładanie flakonów do pudełek;
  • foliowanie perfum i naklejanie etykiet.

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • sumienne wykonywanie pracy;
  • zaangażowanie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • mile widziane doświadczenie, ale nie jest konieczne.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • dostęp do zasiłków;
  • ubezpieczenie na czas umowy;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie 4 km. od fabryki.

Rekrutacja:
CV oraz LM prosimy wysyłać mailowo, pod adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „Pakowanie Perfum, Dortmund 2018”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nie odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-pakowanie-perfum-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

Nr ogł.: 345bf4578236fca

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie perfum bez języka Dortumnd”

  1. Mariusz Wojsa dn. 6 stycznia 2019 @ 14:30

    Dzień dobry jesteśmy zainteresowani pracą w fabryce ,proszę o podanie więcej szczegółów pracy .Mój numer telefonu <+49 151 453 125 40
    email.mariuszwojsa810gmail.com

Zostaw odpowiedź do Mariusz Wojsa