Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

€ 1600-1800

Dam pracę w Niemczech dla szwaczek od zaraz w Weil am Rhein 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Weil am Reihn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Wymagane języki obce: Niemiecki
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Podstawowa znajomość języka
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 27 lipca 2020 17:53
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Firma z Weil am Rhein poszukuje od zaraz doświadczonych szwaczek do podjęcia pracy w Niemczech przy obróbce materiałów zgodnie z zamówieniem klienta. Mile widziana znajomość języka niemieckiego na tym stanowisku.

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

SZWACZKI

Miejsce pracy: Niemcy, Weil am Reihn

OPIS STANOWISKA:
– obróbka materiałów pod zamówienie klienta,
– obsługa maszyn krawieckich,
– kontrola jakości wykonanego produktu.

WYMAGANIA:
– doświadczenie w pracy jako szwaczka,
– znajomość języka niemieckiego – mile widziana.

OFERUJEMY:
– miejsce pracy: Weil am Reihn,
– umowa o pracę tymczasową,
– podstawowa stawka 10,15€ brutto/h, ( 1600 – 1800 euro netto),
– legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
– zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
– możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,
– możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

KONTAKT: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

+48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, 515 909 950, +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

wyświetleń: 104, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4415f16ae108cf6d

Zostaw odpowiedź