€ 2200-2650 mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 października 2020 17:29

Na produkcji kosmetyków aktualna od zaraz praca w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w fabryce z Dortmundu bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 2200 – 2650 € brutto na mc w zależności od kwalifikacji, umiejętności, doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych, np. kremy i szampony;
  • zadania zostaną przydzielone po przeszkoleniu pracowniczym;
  • do obowiązków będzie należało: przeprowadzanie kontroli jakości, wykładanie pustych opakowań na taśmę, obsługiwanie urządzeń, ręczne prace przy linii produkcyjnej, dbanie o ciągłość produkcyjną oraz pakowanie gotowych produktów itp.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie oraz znajomość języka;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane i niezawodne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych, organizacyjnych, a także przy tłumaczeniach i podczas asystowania u lekarza;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • docelowo stałe zatrudnienie;
  • zakwaterowanie w cenie 450 € na mc od pary za pokój dwuosobowy albo 250 € na mc od osoby za pokój jednoosobowy lub 150 € na mc od osoby za miejsce w pokoju 2 – 3-osobowym;
  • niemiecką umowę.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem  numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/d5/10/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-kosmetykow-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-z-dortmundu/

Nr ogł.: 4065f8457f0ade84