€ od 13,50 brutto

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka magazyn AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2021 17:33

Hurtownia sprzętu AGD potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie na magazynie bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie towarów na palety zgodnie z zamówieniami;
  • zabezpieczanie oraz pakowanie sprzętów AGD;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • pracownik będzie obsługiwał sprzęty oraz wózek widłowy, a także zajmował się przyjmowaniem dostaw;
  • do zadań będzie należało przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji.

Wymagania:

  • punktualność;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • dostępność od zaraz;
  • rzetelność;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • system poleceń pracowniczych;
  • środki ochrony osobistej;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • szkolenie w języku polskim;
  • niemiecka umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: arbeitbeiuns2020@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/08/21

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-agd-berlin/

Nr ogł.: 316101644e072de