€ 11,84 EUR/h

Dam pracę w Niemczech 2019 bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 stycznia 2019 21:26

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Zatrudnienie 2019 od zaraz przy pakowaniu kawy w zakładzie z Berlina. Zakwaterowanie bezpłatne w dobrych warunkach oferowane jest przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 11,84 EUR/h.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie kawy i kubka w zestawy promocyjne;
  • samodzielne przygotowanie stanowiska;
  • zadania są wykonywane w szybkim tempie;
  • dbanie o porządek.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności;
  • doświadczenie będzie mile widziane;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • pracowitość, przykładanie się;
  • zręczność;
  • punktualność;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • motywacja.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące;
  • legalną umowę na niemieckich zasadach;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • możliwość nadgodzin;
  • pomoc w organizacji podróży;
  • ubezpieczenie i składki;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem, najlepiej w języku niemieckim, prosimy wysyłać pod adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca pakowanie kawy Berlin, styczeń_19”.

Do aplikacji należy załączyć zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-niemcy-praca-od-zaraz-pakowanie-kawy-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

Nr ogł.: 9625c19dc96bd2bf

8 komentarzy aby “Dam pracę w Niemczech 2019 bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Berlin”

  1. Proszę o kontakt

  2. Mariusz Wojsa dn. 6 stycznia 2019 @ 14:33

    Dzień dobry proszę o kontakt telefoniczny +49151 453 125 40 ,jesteśmy zainteresowani pracą

  3. magdalena dn. 7 stycznia 2019 @ 11:17

    witam. 3-4 osoby zainteresowane praca. prosze o kontakt na emaila

  4. Jesteśmy zainteresowani pracą przy pakowaniu kawy…czy ogłoszenie jest aktualne…

    • Marianna i Marcin dn. 31 stycznia 2019 @ 12:30

      Jesteśmy zainteresowani oferta pracy przy pakowaniu kawy i innych artykułów. ..mamy także doswiadczenie pracy na magazynie…

  5. Proszę o kontakt. Podany @ na stronie jest nieprawidłowy

  6. witam jestem zainteresowana oferta pracy 601902592

  7. Wiola 25 2019 dn. 25 stycznia 2019 @ 20:15

    Jesteśmy zainteresowani praca proszę o kontakt pod nr tel 537936677