€ 1850-2250/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz magazyn z obuwiem w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 października 2018 19:54

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni z obuwiem. Zatrudnienie bez znajomości języka w Hamburgu dla czterech Polaków. Zakwaterowanie płatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy.

Początek: od zaraz.

Nr. ref: mg/a4/10/18.

Wynagrodzenie: 1850-2250 EUR miesięcznie, zależnie od doświadczenia i znajomości języka.

Opis stanowiska:

  • kompletowanie zamówień;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • pomoc przy utrzymaniu porządku;
  • prace związane z wysyłką zamówień i sprawnym przepływem towarów przez hurtownię.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • motywacja do pracy;
  • mile widziana znajomość języka oraz doświadczenie;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • sumienne wypełnianie obowiązków;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • prawo do płatnego urlopu;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • płatne zakwaterowanie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

W aplikacji prosimy podać możliwy termin wyjazdu.

Nie pobieramy opłat przed wyjazdem do Niemiec!

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-w-hamburgu/

Nr ogł.: 1185bc5e25e2c8b1