€ 10,53 brutto/h

Dam pracę w Holandii 2019 od zaraz na produkcji pizzy bez języka Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Bunschoten
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 20:31

Dla Polaków ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji pizzy. Zatrudnienie 2019 w Bunschoten bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: 10,53 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie produkcyjnej – zadaniem pracownika jest nakładanie półproduktów na gotowe spody pizzy, zapiekanek oraz ciastek;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • zaletą będzie podstawowa albo komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • bez doświadczenia.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • pensję co miesiąc przelewaną na konto;
  • zapewnione zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy na terenie kraju;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • po przepracowaniu pierwszego tygodnia jest możliwość wzięcia zaliczki w wysokości  Eur;
  • 120 PLN pakietu startowego – czyli poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu oraz słowniczek polsko – holenderski.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1275&ref=

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-pizzy-w-bunschoten/

Nr ogł.: 5745d10eace111e2

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.