€ 12,50/h brutto

Dam pracę w Holandii od zaraz na magazynie z napojami bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 20 września 2017 06:09

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Tilburgu dla osób bez znajomości języka. Praca w Holandii na magazynie hurtowni z napojami do podjęcia od zaraz przy aktualizowaniu systemu oraz kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Tilburg, Holandia

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • aktualizacja na bieżąco stanów produktowych
  • kompletowanie i wysyłka zamówień

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • uczciwość

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 150 euro miesięcznie + media
  • holenderską umowę o pracę
  • możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z aktualnym CV oaz zgodą na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 2158, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 31859c0257039c02

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.