€ 10,00 na godz.

Dam pracę w Holandii 2019 od zaraz bez języka przy produkcji rowerów Dieren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Dieren
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 20:02

Aktualna oferta pracy w Holandii 2019 bez znajomości języka niderlandzkiego w Dieren od zaraz przy produkcji rowerów. Zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę, bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji rowerów.

Lokalizacja: Dieren.

Wynagrodzenie: 10 Eur/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • składanie rowerów;
  • montowanie części rowerowych.

Wymagania:

  • wysokie zdolności manualne;
  • duża motywacja do pracy;
  • spostrzegawczość i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na dłuższy czas;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 10 Eur na godzinę;
  • transport oraz bezpłatne zakwaterowanie;
  • dodatek do każdej przepracowanej godziny w wysokości 11%;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8%;
  • rezerwę na poczet urlopu;
  • umowa na warunkach holenderskich o pracę tymczasową;
  • mało formalności;
  • darmowy abonament Vodafone.

Aplikacja:

Zgłoszenia na powyższe stanowisku można przesyłać na adres e-mail: pracuj@ottopraca.eu

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-holandii-od-zaraz-przy-produkcji-rowerow-dieren-2019/

Nr ogł.: 3555c3787f7dd26d

2 komentarze aby “Dam pracę w Holandii 2019 od zaraz bez języka przy produkcji rowerów Dieren”

  1. MAM DOŚWIATCZENIE JAKO MECHANIK I NAPRAWY ROWERÓW. ZDECYDOWANY JESTEN PODJĘC ŚIE NOWEGO ZAWODU CO MNIE JNTRESUJE PROSZE O KONTAKT 601 745 816

  2. artur bartczak dn. 3 maja 2019 @ 18:04

    MAM DOŚWIATCZENIE JAKO MECHANIK ,MONTAŻ ANTEN TVSAT. ZDECYDOWANY JESTEN PODJĘC ŚIE NOWEGO ZAWODU CO MNIE JNTRESUJE PROSZE O KONTAKT 501535268