€ 12,50 na godz.

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz dla par Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2021 16:46

Tymczasowe zatrudnienie w Amsterdamie dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii dla par przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby albo 2 pary.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował promocyjne zestawy świątecznych słodyczy – zbieranie słodyczy na podstawie listy, a następnie pakowanie ich w ozdobne pudełka;
  • zadaniem będzie też przygotowywanie zapakowanych zestawów do magazynowania, czyli umieszczanie ich na paletach i owijanie stretchem.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca roku 2021;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • chęć pracy w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia wspólnej pracy dla par na jednej zmianie;
  • na miejscu pomoc przy załatwianiu spraw formalnych oraz wsparcie tłumacza w razie potrzeby.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie słodyczy Amsterdam 2021

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-promocyjnych-w-amsterdamie/

Nr ogł.: 933619d01f1601b0