DKK 125/h brutto

Dam pracę w Danii na produkcji rowerów 2018 od zaraz bez języka Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 6 marca 2018 02:45

Propozycja zatrudnienia 2018 w Aarhus dla pracowników bez znajomości języka duńskiego. Praca w Danii możliwa od zaraz na produkcji rowerów oraz przy montażu części z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Aarhus, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 125 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na składaniu oraz łączeniu części rowerowych przy użyciu narzędzi, lutownicy oraz elektronarzędzi
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o jakość oraz pakowanie produktów
  • inne zadania zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • pełna samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność pracy w zespole
  • sumienność i pracowitość
  • staranne i dokładne wypełnianie zadań

Oferujemy:

  • pomoc w sprawach urzędowych
  • komplet pościeli gratis
  • darmowe zamieszkanie w hotelu pracowniczym
  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę
  • wsparcie konsultanta

Aplikacja:

szanowni kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV i danymi należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com

Wiadomość należy zatytułować „skr/16/18″ imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-aarhus/

Nr ogł.: 4375a97c89f369dc

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Danii na produkcji rowerów 2018 od zaraz bez języka Aarhus”

  1. Jestem zainteresowany ofertą czekam na kontakt
    Rafał Kowaleńko

Zostaw odpowiedź do Rafał kowalenko

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.