DKK od 132 na godz.

Dam pracę w Danii bez znajomości języka na magazynie żywności od zaraz Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 listopada 2022 21:49

Hurtownia z Aarhus szuka od zaraz dyspozycyjnych magazynierów do pracy w Danii. Zatrudnienie na magazynie żywności bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: od 132 DKK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień spożywczych ze skanerem ręcznym;
  • pakowanie produktów oraz przygotowywanie ich do wysłania;
  • robienie inwentaryzacji i spisów towarów;
  • rozładowywanie dostaw, kontrolowanie ich i rozmieszczanie na magazynie;
  • dbanie o czystość na regałach;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie znajomość angielskiego;
  • zaangażowane, odpowiedzialne i solidne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • legalną duńską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia;
  • płatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi mona wysyłać na adres e-mail: sikker.pl@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/60/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-na-magazynie-zywnosci-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hurtownia-w-aarhus/

Nr ogł.: 874637d2e90d1fc6