DKK 128 brutto/h

Dam pracę w Danii bez języka przy pakowaniu sera od zaraz dla par Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2021 19:25

Przy pakowaniu sera krojonego potrzebne od zaraz dyspozycyjne osoby do pracy w Danii. Zatrudnienie w Aalborg dla par pakowaczy bez znajomości języka duńskiego. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Aalborg.

Wynagrodzenie: 128 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie układanie plastrów sera na plastikowych tackach;
  • pracownik może również zajmować się ważeniem produktu, foliowaniem go oraz etykietowaniem;
  • wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność dbania o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 2800 DKK na mc od osoby albo 4500 DKK na mc od pary;
  • próbną duńską umowę o pracę z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi można wysyłać na adres e-mail: praca-sikker@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/55/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-danii-dla-par-przy-pakowaniu-sera-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-aalborg/

Nr ogł.: 941618ab406354b5