CZK od 21145

Dam pracę w Czechach bez języka na produkcji foteli do Porsche od zaraz Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mlada Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 19:54

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Czechach od zaraz na produkcji foteli do samochodów Porsche. Zatrudnienie w Mladá Boleslav bez znajomości języka dla Polaków. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: od 21 145 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • obsługiwanie pras do montowania stelażu fotela;
  • nakładanie tapicerki przy zachowaniu najwyższej jakości pracy i unikanie uszkodzeń materiału;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • pełen etat, na 3 zmiany, również w weekendy;
  • pracownik podlega kierownikowi działu oraz koordynatorowi na produkcji.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracownia w grupie;
  • dokładne i skrupulatne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • legalną pracę na pełen etat do końca roku 2019 z możliwością jej przedłużenia;
  • darmowy transport oraz zakwaterowanie w Pradze;
  • szkolenia podwyższające kwalifikacje;
  • 20 dni urlopu oraz dodatkowe płatne 5 dni;
  • pomoc specjalistów, koordynatorów i tłumaczy;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bony żywnościowe 80 CZK za każdy dzień pracy, które są wydawane do wypłaty;
  • masaż w pracy;
  • bonus letni oraz zimowy, które wynoszą od 20 do 100% średniego wynagrodzenia pracownika dwa razy w roku.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

izabela.krawczyk@manuvia.com albo pod numerem telefonu: +48 533 608 709.

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-czechach-bez-jezyka-przy-produkcji-foteli-do-porsche-w-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 4435cf93f71ddf61